Członkowie koła

Poniżej znajdują się przygotowane przez członków koła informacje o nich samych:

Damian Łączak – Pełni zaszczytną funkcję prezesa. Sam o sobie pisze: Programista C#, ASP.NET MVC, .NET, SQL.

Aleksandra Bielak  – Jestem wiceprezesem koła. Mój cel zawodowy to Full-Stack Dev,  obecnie zajmuję się głównie WordPressem, JavaScriptem i php. Lubię robić w CSSie rzeczy, które wieszają starsze przeglądarki. Czasami dorabiam jako grafik/webdesigner. Co jakiś czas wrzucam coś na bloga.

Dominika Kałafut (Dośka) – Prawdopodobnie najbardziej wygadany* człowiek Kernela, import z sąsiedniego wydziału. Po wielu latach odkrywania najgłębszych tajemnic tak ukochanej, jak i znienawidzonej rodziny systemów Windows, przerzuciła się (albo raczej: nawróciła) na Linuksy. W Linusowym świecie walczy ciężkim, systematycznie szlifowanym Bashowym orężem, opartą o lata psucia naprawiania wiedzą o ogólnym funkcjonowaniu systemów oraz umiejętnym przeszukiwaniem stron podręcznika man. Co do programowania, oprócz słynnych benchmarków, najchętniej rozpracowuje niestandardowe metody pozyskiwania informacji systemowych. Miłośniczka Debiana i Windowsa XP (od biedy może być Windows 7).
Planuje nauczyć się Perla i PowerShella, a jak dorośnie, zostanie sysadminem. W kole pełni funkcję celnika… pardon – skarbnika. Do cech charakterystycznych można zaliczyć także imponującą kolekcję pingwinów oraz obszerne zaopatrzenie w kable i przejściówki.
*co widać po opisie

Aleksander Kawala – Full-stack Web developer. Python, Django, Angular. Interesuję się też grafiką 3D (Blender).

Piotr Kolecki – Interesuję się grafiką i animacją komputerową, z naciskiem na grafikę trójwymiarową (Blender3D) oraz fotografią.

Dominik Czarnota – Rozdarty wewnętrznie między miłością do Pythona i programowania niskopoziomowego. Pochłonięty przez konkursy CTF, nie posiada życia bardziej niż niejeden na dwóch etatach. O programowaniu opowiada z taką pasją i zaangażowaniem, że nauczyłby C++ nawet twojego kota. A potem zwymyślał go za brzydki kod.
Istnieje w sieci jako disconnect3d – http://disconnect3d.pl/

Daniel Piskorski – Jestem studentem pierwszego roku informatyki. Interesuję się fizyką i lubię się uczyć. Nie mam sprecyzowanej dziedziny, w której chciałbym się rozwijać.
The truth is out there