Prelekcje i warsztaty

Architektury i budowa procesorów (Krzysztof Stachańczyk) . – prelekcja o powszechnie dostępnych architekturach komputerów, wykorzystywanych rozszerzeniach takich jak FPU , jednostki wektorowe SSE, AVX, mechanizmach w które wyposażona jest większość procesorów: cache , pipelining , warunkowe wykonywanie instrukcji, branch prediction  itp.

Rust (Michał Kotwica)- wykład wprowadzający zarówno do języka jak i ogólnych koncepcji programowania funkcyjnego. W programie między innymi:  niemutowalność, iteratory, dopasowanie wzorców, obsługa błędów, cechy.

From Grunt to Webpack (Aleksander Kawala) – Jak zmieniły się systemy budowania i zarządzania zależnościami na froncie od 2015 do dziś.

Podwójny wykład o C# i zarządzaniu czasem. (Damian Łączak) – Podczas pierwszej części wykładu zostaną przedstawione najlepsze cechy języka C# które powoduje, iż pisanie w nim jest przyjemne i czytelne. Na drugiej części prelekcji zajmiemy się kompletnie odmiennym zagadnieniem. Będzie nim praktyczne podejście do tematu zarządzania czasem. Przedstawione zostaną techniki, które pozwolą wam wycisnąć więcej z 24 godzin, które oferuje doba.